Rejs motorówką

Rejs motorówką     Tradycją jest, że od wielu lat firmy, które organizują u nas biesiadylub pikniki w plenerze korzystają z uroków jeziora, wynajmując sprzęt motorowodny. Każda osoba pragnie popływać dużą łodzią motorową i uwiecznić swój pobyt na łodzi. Dlatego też na korzystnych warunkach, w sposób ryczałtowy wynajmujemy łódź motorowodną, na ustaloną wcześniej ilość godzin.

     Dla wymagających gości organizujemy rejsy po Odrze z możliwością zwiedzenia starego portu w Koźlu, starych śluz, januszkowickiej stoczni, stoczni w Rogach i Kanału Gliwickiego.

Na jeden rejs zabieramy maksymalnie 12 osób.

Jazdy na skuterach wodnych

Jazdy na skuterach wodnych

     Dla chętnych spróbowania swoich sił i przygody, mamy do dyspozycji skuter wodny najnowszej generacji, firmy Bombardier o mocy 255 KM. Przyspieszający do 100km/h w ciągu 2 s. Ta niesamowita moc, sprawia niezapomniane wrażenia. Wypożyczenie skutera do nauki jazdy obwarowane jest zapoznaniem się i akceptacją regulaminu zamieszczonego przy bazie sprzętu. Dla bardziej wymagających, oferujemy skuter stojący Kawasaki Jet Ski, który wymaga większych umiejętności technicznych. Samo ustanie i utrzymanie równowagi sprawia duże zadowolenie. Po opanowaniu jazdy na skuterze, można przystąpić do innych ewolucji. Skuter ten przystosowany jest do wyskoków oraz nurkowania. Jeśli raz się spróbuje i minie zmęczenie, natychmiast chce się próbować dalej swoich sił.

Polecam najlepszy klip z ewolucjami na tym skuterze:     LINK DO YOUTUBE

Jazdy na bananie i kołach wodnych

Jazdy na bananie i kołach wodnych 

     Dużą atrakcją i miłą zabawą towarzyską są przejażdżki na bananie oraz na kołach wodnych. Gwarantujemy dobrą zabawę zarówno dla małych dzieci jak i dorosłych. Korzystając z przejażdżki na bananie i kołach wodnych, wszyscy zobowiązani są do założenia kamizelek ratunkowych, gdyż niejednokrotnie najcięższa osoba w grupie potrafi sama wywrócić banana. Ślizgi na kołach wodnych zaliczamy do sportów ekstremalnych, gdyż wymagają one dużego wysiłku fizycznego i sprytu.

 

Loty ze spadochronem

Loty spadochronowe i motolotniowe 

     Loty ze spadochronem za łodzią motorowodną, wymagają dużej odwagi, bowiem niewiele osób jest w stanie pokonać własny strach i przezwyciężyć własne słabości. Lot ze spadochronem jest przeznaczony dla osób dorosłych i wymaga długiego przygotowania. Jednakże każdego sezonu, znajdują się osoby, które zdobywają się na przeżycie tzw. trzeciego wymiaru. Start odbywa się z ziemi, a kończy się lądowaniem w jeziorze. Te wrażenia pozostają na długie dni, jeszcze dłuższe noce, a może i na całe życie.

 

Czterokołowce

Jazdy na czterokołowcach      Oferta przeznaczona dla zorganizowanych grup, a samo wynajęcie quadów następuje po wcześniejszym zamówieniu usługi.

Paintball

PaintballOferta przeznaczona dla zorganizowanych grup. Istnieje możliwość zorganizowania potyczek w terenie, w obrębie naszego gospodarstwa, wedle wcześniej ustalonego scenariusza walk. Najlepsza zabawa rozpoczyna się w grupach nacierających naprzeciwko siebie. Można także zamówić, strzelanie do tarcz lub balonów wypełnionych helem w terenie.

Jazdy konne

Jazdy konneOferta przeznaczona dla zorganizowanych grup. Dużą popularnością cieszy się ta forma rekreacji, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, które mogą dosiąść konia lub kuca. Na zamówienie także, organizujemy przejażdżki bryczkami, a zamówienie odbywa się ryczałtowo na określoną ilość godzin.

Lekcje narciarstwa wodnego

Lekcje narciarstwa wodnegoPodczas sezonu letniego, popularną formą zabawy jest jazda na nartach wodnych. Dla osób nie posiadających żadnych umiejętności przeprowadzimy instruktarz i lekcję praktyczną

Karuzele, zamki dmuchane

Karuzele, zamki dmuchaneOferta skierowana dla organizatorów pikników, biesiad. Powyższe atrakcje są nieodzownym elementem tej formy zabawy, czy wypoczynku.

 

Gry, konkursy dla dzieci i dorosłych

Gry, konkursy dla dzieci i dorosłychOferta skierowana dla organizatorów pikników, biesiad. Nasi animatorzy, przygotują indywidualną ofertę konkursową i zabawową dla dorosłych i dzieci, sprawiając tym samym wiele radości uczestnikom.